dvě děti

Těšíte se na narození vašeho prvorozeného děťátka? Na příchod miminka je potřeba se pořádně připravit. Především bude potřebovat spoustu věcí na sebe, ač se to tak možná nezdá, je to tak. Kojenecké oblečení je nutnou součástí výbavičky pro vaše děťátko. Jako žena se určitě při jeho nakupování vyřádíte a budete nadšená z těch maličkých roztomilých hadříků.

Nebojte se pořídit si i další velikosti dopředu, sami uvidíte, jak vám vaše miminko rychle poroste. Ani se nenadějete a už bude potřebovat větší velikost. Nevíte, jakého pohlaví bude vaše děťátko a nechcete pořizovat růžovou i modrou variantu oblečení? Nevadí, všechno totiž můžete pořídit v neutrálních barvách, jakou je zelená, žlutá, oranžová, hnědá, červená a další pestré barvy, které jsou vhodné jak pro kluka, tak i pro holčičku.

miminko, holčička

Bez čeho se ve výbavičce pro vaše miminko neobejdete:
–        praktická bodýčka na zapínání v oblasti plínek pro rychlé a pohodlné přebalování
–        overaly na spaní pro maximální pohodlí děťátka
–        dupačky a polodupačky
–        čepičky na procházku v kočárku
–        trička a kalhoty
–        kombinézy na mrazivé zimní dny
–        soupravy a sety pro lepší příležitosti nebo i nadoma

Kojenecké oblečení ze 100% bavlny bude velice příjemné pro pokožku vašeho děťátka. Materiál v podobě froté zase vaše miminko zahřeje v chladných dnech a bude tak v teple. Můžete si vybrat z neutrálních nebo typicky dívčích a chlapeckých barev v podobě růžové a modré. Pořídit si také můžete krásný a moderní set do porodnice, abyste s miminkem odjížděli domů se vší parádou. Využijete je také třeba při návštěvě lékaře na pravidelných prohlídkách a vaše miminko bude vypadat o to více roztomile.

Ohákněte vaše miminko do moderních a stylových kousků. I ti nejmenší si zaslouží pěkné a kvalitní oblečení, i když o tom ještě vůbec nemají páru.

miminko, proužky

Příchod miminka na svět a co pro něj pořídit
5 (100%)1
Categories: Móda