Módní doplňky jsou pro každý outfit, takovou třešničkou na dortu. Módním doplňkem dokážete oblečení buď dokonale pozvednout, nebo celkový dojem úplně pokazit. 

fialovostříbrné šperky

Kdo by si myslel, že muži nemají z čeho vybírat, velmi by se mýlil.

Nejzákladnějším pánským módním doplňkem, jsou hodinky. Pro mnoho mužů, jsou právě hodinky doplňkem nepostradatelným. Každý muž by si měl vybírat hodinky podle svého naturelu. Sportovně založení pánové, by měli sáhnout raději po hodinkách ve sportovním vzhledu. Luxusní hodinky, se budou lépe vyjímat na zápěstí elegantního muže.
ruka na klobouku

Také pásky jsou vhodným pánským doplňkem. Trendový kožený pásek, ozdobený pěknou přezkou a vhodně sladěný s oblečením, bude určitě nepřehlédnutelný. U pásku a hodinek, vsaďte raději na kvalitu a nějakou tu korunu navíc si připlaťte. Pánové, uvědomte si, že pásek neslouží pouze proto, aby z vás nespadly kalhoty.

Tady, ale zdaleka výčet možností výběru módních doplňků nekončí.

Kravaty, peněženky, spony na kravaty, manžetové knoflíčky, ale i kapesníčky do klopy jsou vhodným pánským doplňkem. Muži se nemusí zříkat ani šátků. Velmi mužným doplňkem jsou klobouky. Spojí-li ho páni s dlouhým kabátem, určitě svým zjevem mnohé ženy okouzlí. Ke klobouku, si opravdu pozorně vybírejte další kusy oblečení.

Kravaty jsou kapitolou samy o sobě. V nabídce obchodů, je tak velké množství kravat, že není možné si nevybrat. Kravaty si můžete koupit ve všech cenových relacích. Ty nejkvalitnější a nejdražší jsou vyrobeny z hedvábí. Levnější variantou jsou mikrovláknové kravaty. Neznamená to, že nejsou dostatečně kvalitní nebo, že nejsou vhodné pro nošení na slavnostnější příležitosti. Na slavnostnější příležitosti, se velice hodí motýlek. Je to nestárnoucí klasika. Kravata a motýlek, by neměly chybět v šatníku žádného muže, stejně tak, jako kvalitní oblek.

Categories: Móda