Aspoň někdo doma je inteligentní

Můžete si pořídit inteligentní elektroinstalaci, tak zvaný chytrý dům. Chytrý dům sjednocuje veškeré technologie v domě od osvětlení, regulace vytápění, zabezpečovací systém až po multimédia. Umožňuje jejich vzájemné propojení a pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní i jejich řízení. . Jedná se o dokonale propracovaný systém, který umožňuje komplexní, jednoduché a intuitivní ovládání všech myslitelných zařízení ve vaší domácnosti z jednoho místa.
dálkové ovládání

Jedním stiskem vydávejte povely

Celá elektroinstalace je softwarově řízená. To vám umožňuje vydávat povely k regulaci domácnosti či její kontrole prostřednictvím multimediálního zařízení – telefonu, televize, počítače nebo tabletu na dálku. Díky tomu uvidíte, jaká je například momentální spotřeba energie, či souhrn nákladů na energie za určitý časový úsek. Systém si můžeme nastavit na různé stupně vytápění v určený čas, a to pro každý pokoj zvlášť. V režimu nastavení jsou například i doplňující funkce, které dovolují příkaz vypnutí topení v momentě, kdy se otevřou okna.

Doma, i když nejste

Pakliže chcete mít jistotu, že je váš domov plně chráněn, mžete využít dalších funkcí chytrého domu. Stačí nastavit, aby se vám například rozsvěcela světla v hodinu, ve kterou jste obvykle doma, spínala televize či se ráno roztahovaly a večer zase zatahovaly žaluzie. Zkrátka vytvoříte tak dojem, že jste doma i pakliže budete tisíce kilometrů vzdáleni.

Neustále pod dozorem

Tyto funkce oceníte, i pokud se například chystáte na služební cestu. Díky rozmístění kamer po vašem domě či bytě si budete moci kdykoli zkontrolovat, zda je váš partner opravdu doma, či jestli je doma opravdu sám. Neustále pod dozorem můžete mít i děti, pro které je váš odjezd na chatu jedinou příležitostí, jak proměnit váš kuchyňský pult v bar a obývací pokoj v taneční parket.
statistika na mobilu

Já zapomněla

Zapomněla zapnout pračku, zhasnout v koupelně, vypnout topení, přenastavit kotel atd. I v tom vám inteligentní systém pomůže. Vše totiž opět můžete zařídit díky telefonu nebo pracovního počítače.

Život na dálkové ovládání
Share
Categories: Elektro