První Mustang sice brázdil silnice už v roce 1964 a sklidil značný ohlas. O dva roky později bylo prodáno dokonce více jak půl milionu tohoto automobilu. Příčinou byl originální tvar a též levnější technika.
sportovní auto

Ford Mustang GT je sportovním automobilem, který vyrábí firma Ford Motor Company. Mustang se představil i v mnoha filmech. Nezapomenutelný je zajisté ve filmu „Dobrodruh“ s J. P. Belmondem. Avšak ani česká kinematografie nezůstává v ústraní. V Mustangu brázdil silnici Luděk Sobota ve filmu „Jáchyme, hoď ho do stroje“.

Proč právě Ford Mustang GT?

Návrat Mustangu Ford GT v inovativní podobě je zkrátka něčím výjimečným. Pyšní se okázalým designem, silným motorem a zejména velmi odolnou a pevnou robustní konstrukcí, která nenechá nikoho na pochybách, a to nejen o výkonnosti. Díky tomu se jízda stává nevšedním a silným zážitkem.
mustang gt

Ford Mustang GT má co nabídnout

Jedná se o velmi silný sportovní automobil, který dokáže jet rychostí více jak 230 km/h a to ve velmi krátkém časovém intervalu. Ford Mustang GT se rovněž může pyšnit svými velkými světly. A to zdaleka není vše. Díky tomu, že disponuje atmosferickým osmiválcem s manuálem, řadí se tak mezi vzácné automobily, které mohou toto nabídnout. Oproti evropským sportovním automobilům je Ford Mustang GT zkrátka jiný level. Typické auto pro muže. Získá si vás i svým poskytujícím komfortem. Ford Mustang GT je zkrátka neodolatelný gentleman pro užití si maximálního požitku z jízdy.
ford mustang

Výhody Mustangu GT

·         elektricky nastavitelná kožená křesla,
·         dvouzónová klimatizace,
·         precizní a přesné řízení,
·         perfektní řazení,
·         automatická převodovka,
·         vše zahaleno do nejmodernější technologie,
·         dotykový barevný displej,
·         zahrnuje systémy, jako například asistent rozjezdu, asistent moniturující dění před vozem, který v případě přibližujícího se nebezpečí velmi rychle upozorní řidiče před potenciálním střetnutí s překážkou,
·         disponuje až 8 airbagy,
·         má dešťový senzor,
·         rovněž disponuje zadní parkovací kamerou.

Categories: Nezařazené