Kabelky jsou různé. Mají různý styl a jsou různě velké. Některé jsou obrovské a jiné zase malinkaté. Různé ženy mají odlišný styl. V obchodech naleznete mnoho typů a máte tak obrovskou možnost výběru. Některé jsou značkové za několik tisíc a jiné nemají značku a jsou levnější. Dámy je nosí, aby v nich uchovávaly to, co potřebují mít s sebou . Co kdyby náhodou něco z toho potřebovaly.
strakatá kabelka

Diář
Ten se hodí každému. Nejen dámě. Zapisujeme si do něj naše denní aktivity, události a schůzky. Stává se Vám, že často zapomenete na něčí narozeniny? Diář je skvělým pomocníkem, díky kterému už nebudete zapomínat na tyto události.

Rtěnka/Pomáda
Suché rty v zimě jsou častým problémem. Vyřešíte jej pomocí pomády. Rtěnka Vám napomůže získat barvu, pokud máte velice bledou pleť. Slouží jako dekorativní doplněk.

Telefon
Ten si dnes nosí každý. Ať už dítě, mladý člověk nebo senior. Díky němu můžeme komunikovat s okolím, předávat si informace bez návštěv a domlouvat různé schůzky, které si pak můžete poznamenat do diáře.
blondýna na ulici
Kapesníky
V zimě je rýma na denním pořádku. Hodit se Vám mohou i při návštěvě toalety.

Hygienické potřeby
Co si budeme povídat, hygienické potřeby potřebuje každá žena. Měla by je tedy u sebe v tašce nosit vždy.

Žvýkačky/mentolky
Svěží a příjemný dech je skvělý. Žvýkačky a mentolky by měly být součástí každé tašky. I té mužské.

Sluchátka
Jsou velice dobrým společníkem, pokud někde čekáte. Někdo bez sluchátek už ani nevychází z domu.
Nemusíte poslouchat pouze hudbu, ale můžete si pustit i namluvenou knihu nebo film.

Prášek proti bolesti
Menstruační bolesti a bolest hlavy Vás může přepadnout kdykoliv. Přichází totiž většinou nečekaně. Může se Vám ale hodit i na jiné bolesti.

Propiska
Každý víme, na co slouží. Hodit se Vám určitě bude.

Gumička/sponka
Padající vlasy do obličeje jsou nepříjemné. Splihlé vlasy po celém dni nechceme nikdo. Nejlépe to zakryjeme gumičkou.

Peněženka
Nosí ji téměř všichni. Chybět by v ní neměli peníze a karty. Do peněženky si můžeme dát fotografie rodinných příslušníků.

Brýle dioptrické/sluneční
Pokud nenosíte dioptrické brýle neustále, může se Vám stát, že je přes den budete potřebovat na čtení nebo na jinou aktivitu. Mějte je tedy vždy po ruce. Sluneční brýle jsou skvělé hlavně při řízení, pokud Vám svítí do očí.

Pilník na nehty
Náplast

Categories: Ženy