Rádi bychom vám chtěli představit tyhle všechny halogenidové výbojky, jejíž podstatou je přeměna elektrické energie na světelnou energii dle tlaku, který je v novinách, všechny můžeme dělit na takzvané vysokotlaké, sodíkové, halogenidové a poté nízkotlaké mezi které se řadí rtuťové a sodíkové. Tyhle žárovky se skládají ze skla, dále z podobného materiálu a korundu. Patří zde i obloukové lampy. Osvětlovací část je většinou umístěna právě v baňce, která může být pokryta třeba luminofor, nebo může být čirá. Rtuťové varianty, které jsou nízkotlaké, se většinou vyznačují jako zářivky.

lampa

Jsou zde i další výbojky, které jsou určené k tomu, aby usměrnit střídavý proud. Jde o takovou skleněnou baňku nebo kovovou komoru, která může být vyplněna interním plynem kde je umístěna izolovaně žhavá katoda a jako druhá je studená anoda zrovna takové výbojky. Anoda může být třeba z uhlíku v oceli, niklu nebo ji může klidně tvořit přímo výbojková kovová stěna. Tahle halogenidové výbojky Philips MASTER CDM-TC jednoznačně splňuje t nejvyšší kritéria ocenění.

výbojia

Barva světla

Každý plyn má určitou vlnovou délku a podle toho vyzařuje různé barvy. Tyhle možnosti, které jsme vám představili, vyzařují bílou barvu, proto se dají použít jako normální osvětlení kdykoliv budete chtít. Mají skvělou svítivost a jsou opravdu bezpečné a dlouho vám vydrží. Navíc jejich cena je také moc přívětivá. Pokud máte nějaké prostory, které jsou opravdu špatně osvětlené, tak tohle je jednoznačně volba pro vás. Všechno je skladem a rychle vám to doručíme.Typ svítidla uzavřený a délka je podle potřeby různá. Je zde několik parametrů, dle kterých si vyberete. Máme zde i rtuťové, jejich světlo je modré, intenzivní ultrafialové a ty se využívají třeba k jiným účelům. Určitě je pravá volba. Máme zde nekonečné množství variant, vyberou si všichni, bez výjimky. Nechte se překvapit světelným zdrojem.

Categories: Elektro