Co vlastně s sebou nese název této společnosti? Mnoho lidí si možná na začátku představí nějaké složité výroby či objemné zakázky, ale rozhodně tomu tak není. Jde o dekorativní předměty a různé druhy ozdob, které vytváří lidi. Vlastně je to taková ruční výroba, která se dále prodává zákazníkům. Chcete být její součástí? Zažít na vlastní kůži Selvintech zkušenosti? Pak máte i vy tu možnost, abyste se zapojili do tohoto velice úspěšného projektu, díky kterému si můžete přijít na nějaké penízky navíc.

dekorace

1. Nepoužívají se žádné stroje– výroba je čistě ruční, každý kus je originál vyráběný pomocí lidí a jejich píle a snaživosti.

2. Výroba se zaměřuje na dekorativní ozdoby– týká se to ozdobných předmětů, menších či větších dekorací, ale také například vánočních ozdob na stromeček nebo jen tak jako malý dárek formou přání k Vánocům.

3. Velkou část sortimentu proto tvoří právě Vánoční ozdoby– ty se vyrábějí nejčastěji a jsou velice populární. Krásné typy, které jsou ideální pro příjemné chvíle s rodinou. Jako stvořené pro Vánoční čas. Část naší nabídky se však zaměřuje i na další dekorace.

4. Je zde také možnost výroby nějaké ozdoby s firemním logem zákazníka– v případě, že chcete použít tyto dekorace jako malé potěšení zaměstnancům, či svým obchodním partnerům.

v Samozřejmě se firma snaží vždy vyhovět zákazníkům, takže se vyrábí i speciální ozdoby přesně podle požadavků zákazníka. Vyhovíme jakémukoliv požadavku, nebojte se proto na nás obrátit s vašimi originálním přáním na ozdobu nebo dekoraci podle vašeho vlastního vkusu a uvážení. Jistě najdeme společnou cestu a to správné řešení, které bude podle vašich představ.

vánoční ozdoba

Každý kousek je originál

Tyto výrobky díky své precizní ruční výrobě se líbí jak zákazníkům u nás tak i jinde v zemích Evropské Unie. Vracíme se zpátky do doby, kdy není přednější masová výroba a miliony stejných věcí v obchodních řetězcích, ale je originálnější a milejší ručně vyrobený dekorativní předmět pro radost.

Categories: Nákupy