Taky patříte mezi rodiče, kteří s údivem hledí na to, jak se jejich ratolesti baví při hraní her, které jim jejich dětství promění v nekončící jízdu zážitků a vzpomínek? V tom případě byste neměli jen tak nečinně sedět a vzpomínat na vaše období mládí, kdy jste si stejně jako vaše ratolesti hráli od rána do večera.

I v dospělosti se můžete zúčastnit řady populárních her, které vám poskytnou zábavu, při které se odpoutáte od povinností a veškerých starostí! Lasergame Praha Lazerfun vám umožní ocitnout se v dění zábavy, adrenalinu a vtáhne vás na malou chvíli do dětství, kdy se ve vás opět probudí dítě, které si hru užívá a dovede naplno procítit.

Zamiřte do Lazerfun v Praze a přesvědčte se o tom, že tato aktivita je pro dospělé tím nejlepším způsobem k tomu, jak vypnout a bavit se v každém věku.

labyrint (52)

Vstupte do Labyrintu

V aréně s názvem LABYRINT se rozhodně neztratíte. I když pro vás bude bludištěm, ve kterém se nebude snadné orientovat, schovat se v něm na delší dobu nebude možné. Budete naopak pořád v pohybu a snažit se vyhnout zásahům, kterými se vás budou snažit zneškodnit vaši protivníci.

Je doplněna o neonové osvětlení, které dává tyto aréně tu pravou atmosféru, aby byla pro vás hra nanejvýš dobrodružní a akční.

Aztécké aréně podlehnete

Historické chrámy a úkryty, které vás čekají v aréně AZTÉKŮ si zamilujete. Těšit se můžete i na venkovní prostředí doplněné o stromy, na kterých se můžete rovněž schovat a mířit na soupeře, kteří to nebudou očekávat.

V tyto aréně natrefíte ještě na více zákoutí, které vám pomohou dosáhnout vítězství, když si vyberete ty správná místa pro váš úkryt.

skupina-mensi

Her je více než požehnaně

V nabídce her natrefíte na 11, které se zaměřují na různá témata. Dělí se taktéž na úrovně náročnosti, díky čemu si z nich vyberou i začátečníci. Jejich rozmanitost a různé úkoly, které musíte splnit jsou velkou výzvou, díky čemu si laser game užijete nejen s rodinou, ale i s přáteli nebo kolegy z práce, se kterými navážete i bližší kontakt a lépe se poznáte.

Categories: Služby