Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsme se s přítelem stěhovali do nového domu. Ještě jsme to měli takové prázdné, takže jsme na internetu hledali, co by se nám tam do obýváku anebo do chodby či do dalších místností hodilo. Chtěli jsme tam samozřejmě mít taky skříně. A řekli jsme si s přítelem, že do chodby se nám hodily opravdu skříně na míru. Chvíli jsme nad tím uvažoval i a váhali, protože cena skříní na míru je opravdu vysoká, někdy až nepředstavitelná. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsme si skříně na míru nechali udělat a na webové stránce sten-skrine.cz, kdy jsme se taky podívali na fotogalerii, kde bylo opravdu mnoho krásných fotek a obrázků, co se týče designu a interiéru.

Mám pěkné stříně.

Na fotogalerii stránce 1 sten-skrine.cz jsme našli opravdu úžasné fotky, které se nám oběma líbily. A řekli jsme si s přítelem, že raději investujeme nějaké peníze do našeho nového domu a do interiéru, než abychom to potom třeba za dva anebo za tři roky nějak měnili. Takže jsme se hlavně dívali na stránku první ve fotogalerii, kde jsme našli opravdu mnoho úžasných inspirací, přesně tak, jak by se to třeba hodilo i nám.

Mám ráda moderní styl.

Samozřejmě, že jsme se skříněmi chtěli vsadit taky naše interiérové dveře a další skříně v domě. Byli jsme nadšení, tak jsme si taky potom objednali designéra, který nám všechno schválil, a ještě nám poradil, abychom si pořídili moderní sedačku a moderní konferenční stolek, protože v poslední době je to opravdu hodně módní a každý má o to velký zájem. A naštěstí jsme poslechli a máme to doma podle našeho názoru opravdu moderní a krásné. A je samozřejmé, že mnoho lidí to chce mít doma pěkné, tak taky využívají různé skříně anebo skříně na míru anebo si taky pozvou domů designérka, který jim to doma udělá přesně takové, jaké by se jim líbilo, a to navíc podle podsedních módních trendů.

Categories: Nákupy