Dostali jste se do svízelné situace. Bydlíte v garsonce, čekáte rodinu, momentálně jste bez práce…Prostě situace je nezáviděníhodná. Co dál? Miminko oba chcete, ale bydlení! Opravdu celkem neřešitelný problém. První dny, týdny a snad i nějaký ten měsíc to nějakým způsobem řešit půjde, ale co dál? Prostě je nutné sehnat slušné bydlení, ve kterém se nebudete tísnit a doslova po sobě šlapat. A jako na zavolanou se ve vašem činžovním domě prodává krásný byt 2+1. Co byste za něj dali. Už sníte, jak byste zařídili dětský pokoj a vybavili obývák, ve kterém byste přespávali.

byt

V koupelně by byla krásná prostorná vířivá vana a kuchyně by byla jedině s myčkou. Opravy by šly dělat po částech, někdy hodina, dvě, jindy celý den. Je to přece ve stejném domě. Následuje obíhání bankovních domů. Všude neúspěch. Bohužel, vám hypotéku dát nemůžeme… a stále dokola. Situace je k zešílení. Na byt už je více zájemců. Mávají na makléře hotovostí. Mají na to a nemusí na nic čekat. Zaplatí ze svých vlastních zdrojů. Chce se vám brečet a propadáte panice. Partnerka je smutná, zamlká a poradit také nedokáže. Jak se stísnit na dvaceti metrech čtverečních i s miminkem je opravdu problém. Ačkoliv má váš byt výstavní terasu s výhledem do okolí, obyvatelný prostor to nenahradí. Ani parkovací místo, nebo dva sklepy. Garsoniéra je prostě pro jednoho a víc lidí zde přežije jen omezenou dobu.

hypo

Je tu pro vás ovšem jedinečná šance, koupit tento byt na nebankovní hypotéku. Velice rychlé a elegantní řešení s příjemně nízkými splátkami. Nikdo vás nebude popotahovat za to, že jste momentálně bez příjmu. Nikdo nebude rozebírat možné i nemožné. Za pár dní, při dodržení podmínek, budou peníze na pořízení bytu k dispozici. Možná je to právě ideální volba pro vás. Na internetových stránkách si zjistíte další podrobnosti, které jsou závazné k získání této supr rychlé hypotéky bez prověřování a můžete rázem podpisovat kupní smlouvu.

Categories: Dům a byt