Při online nakupování hodně záleží také na tom, co sháníte. Pokud sháníte něco velmi konkrétního a originálního, je pravděpodobné, že takovou věc seženete pouze na specializovaných e-shopech a nebudete mít možnost zvolit si, zda budete preferovat malý či velký e-shop. Na druhou stranu, pokud chcete kupovat nějakou běžnou věc, která je dostupná na více e-shopech, ukážeme vám, jaké výhody má nakupování u velkých prodejců a také, jak můžete u nákupů ušetřit.

Nákupy

Výhodou nakupování u velkých prodejců je jistě to, že pod sebe sdružují více značek. Málokterý e-shop, který produkuje tisíce druhů zboží zůstává u jedné značky. Často tak na jednom portálu můžete nakoupit věci nejen od více značek, ale i z více kategorií. Takže za jedno poštovné seženete oblečení, elektroniku, knihy, kosmetiku a ještě třeba nějaké hračky pro děti.

Další velkou výhodou je bezpečnost. Léty prověřený e-shop, o kterém víte, že na něm nakupují ročně až stovky tisíc lidí pravděpodobně nebude žádná podvodná stránka, která vás chce jen obrat o peníze, jak to bohužel někdy u menších e-shopů bývá. Rychle bývá vyřízena i případná reklamace, protože si firma nechce udělat u zákazníků špatné jméno.

Velké e-shopy si více mohou dovolit dělat různé slevové akce, což pomáhá zákazníkovi šetřit peníze. Často na jejich stránkách tak najdete různé výprodeje, sezónní akce, akce 1+1, procentuální slevy a podobně. Pokud sháníte jednu konkrétní věc a nespěcháte na ni, možná se vyplatí si počkat, zda nebude v dohledné době ve slevě.

Online nákup

Jedním z e-shopů, který často pořádá slevové akce a můžete na něm hodně ušetřit, je About You. Téměř neustále na něj probíhají nějaké výprodeje, takže nemusíte za nové oblečení utrácet nesmyslné částky peněz. Pokud chcete ušetřit za váš nákup ještě více, využijte pro vás výhodný About You slevový kupón.

Categories: Nezařazené