Slunce se ještě neukázalo v plné síle nebo nemáte příliš času na to, abyste se opalovala a získala tak vytoužený hnědý odstín vaší pokožky? Kdo by netoužil po krásné a hnědé pokožce. Navštivte největší solárium brno a zvolte si odstín vašeho vytouženého opálení. Vybrat si můžete z horizontálních nebo vertikálních opalovacích strojů. Nechte si našimi zkušenými pracovníky vypracovat časový harmonogram k opalování, který bude vyhovovat vám, a především vaší pokožce. Nemusíte se obávat škodlivých následků. Stačí jen dodržovat vhodná bezpečnostní opatření.

solárko

Konečně budete moci dát na obdiv svoje opálené tělo v plavkách. Už žádné otáčení se na rozpálené pláži a čekání na zhnědnutí s rizikem spálení. A také žádná neopálená místa, která byste jinak měli od plavek. Stačí pár návštěv v solárku a hnědé opálení podle vašeho gusta na sebe nenechá dlouho čekat. Vydejte se vstříc vašemu krásnému, zdravému a svěžímu opálenému nádechu pokožky. Zároveň také můžete dodat vašemu tělu potřebný a důležitý vitamín D, který pokud trávíte hodně času v uzavřené budově, vaše tělo těžko získává.

PERMANENTKA PRO ČASTĚJŠÍ PŘÍLIV OPÁLENÍ

Pokud chcete, aby se vám opalování u nás ještě více cenově vyplatilo, pak pro vás máme skvělou lákavou nabídku v podobě cenově výhodné permanentky. Budete tak mít placení při každé návštěvě z krku, a navíc za opalování ušetříte.

opalování

Krásná postava v plavkách

Říká se také, že opálená pokožka ubírá našemu tělu na kilech. Proto zároveň také s vaším opálením získáte štíhlejší pokožku alespoň na pohled. No není to báječné? Budete tak moci vyrazit směle v plavkách k bazénu, k přehradě nebo na pláž k moři a všichni k vám budou s obdivem vzhlížet. Zvyšte si vaše sebevědomí a přijďte se opálit do našeho centra za báječné ceny. Už po první návštěvě uvidíte na vlastní oči značný rozdíl v odstínu vaší pokožky.

Categories: Služby