Může se přihlásit každý, jak kluci, tak i dívky, které mají rády adrenalin. Ve věku od 11 – 19 let bereme každého, kdo se rád přihlásí. Není jednoduché teenagery zabavit, s naším přístupem a hlavně se zábavou, kterou jinde nezažijí, nám to však jde velice snadno! Letní tábory pro teenagery jsou ideálním prostředím, ve kterém se vaše děti budou bavit.
Zaučíme i úplně začátečníky. Osvětlíme pravidla hry, naučíme zacházet se zbraní a vyškolíme z vás profesionální hráče. Sami pak uvidíte, že po pár zmáčknutích spouště už vám to půjde velice snadno a bude vás hra bavit.

paintball

1. Hra, která vtáhne do děje

1) Nemusíte se obávat, že by k tomu bylo potřeba nějaké velké či drahé vybavení. Zbraň, masku, kombinézu a 400 kuliček dostanete zdarma. Toto vybavení, které je nezbytné, je součástí naší ceny.
2) Nechejte se inspirovat právě paintballem. Ten je skvělý pro aktivní zábavu. Při něm jste na čerstvém vzduchu. Sport, který má co nabídnout.
3) Náš program zahrnuje týmový výcvik i individuální hry. Od těch jednoduchých až po ty složitější. Vždy je to dáno podle náročnosti a podle zvládnutí daných prvků.

2. Odborný tým našich pracovníků chrání jejich bezpečí

Ø Samozřejmě, že na děti dohlíží vyškolený vedoucí, který má mnoho zkušeností se zacházením se zbraněmi, ale také v pořádání různých podobných her. Tito pracovníci jsou speciálně připraveni na hru a dbají na bezpečnost vašich dětí.
Ø Každá hra odpovídá věku a také fyzičce zúčastněných. To posoudí kvalifikovaný vedoucí, který na všechno dohlíží.

tábor

Co je čeká?

Náš program zahrnuje ještě mnoho dalších her a soutěží. V prvé řadě jde sice o toto bezvadné střílení po ostatních kamarádech, ale těšit se můžete na další soutěže, výlety, koupání, táboráky a zkrátka vás bude čekat ještě všechno ostatní, co na pravém táboře můžete zažít.

Categories: Služby