V dnešní době u každého rodinného domu mají lidé bazény. Některé jsou nafukovací, další jsou skládací, a dokonce mají i zapuštěné bazény. V jakých je rozdíl? Jakou mají životnost. U takového nafukovacího bazénu je velká výhoda, že když ho budete chtít složit, tak to není taková věda. Bazén vypustíte, následně umyjete a potom ho vyfouknete a lehce přesunete na jiné místo. Jediná nevýhoda u nafukovacích bazénu je to, že se klidně i při manipulaci můžou nevědomky poškodit. Ale i když je plný vody, tak se může stát, že se protrhne a katastrofa je na světě. U rozkládacího bazénu je to taky podobné.

bazén

Bazénovou konstrukci rozložíte a je hotovo. Následné umytí je úplně stejné jako u nafukovacích. Ale i tak se o tyhle bazény musíme starat úplně stejně jako třeba u zapuštěných. Takže kontrola vody a následné čištění je prostě nutné. Jinak by se voda v bazénu zkazila a mohla by se rovnou vypustit a napustit opět znovu. Když se tak nad tím zamyslíte, kolik už jste koupili bazénů? Jelikož ty obyčejné rozkládací, nemají moc dlouhou životnost. Zkuste si to třeba s počítat. Když si vezmete že bazén vám vydrží třeba dvě sezóny a pak budete muset koupit nový, tak by vás možná vyšlo lépe nechat si udělat zapuštěný bazén.

bazén

Což nese s sebou spousty výhod. O takový bazén se budete taky muset starat, a to možná i pečlivěji. Pořídit k němu i další příslušenství, jako je například bazénová filtrace, bez které byste se opravdu neobešli. Ta filtrace tam má důležitý postoj a prostě nesmí chybět. Pokud tedy váháte nad koupit takového bazénu tak mrkněte přímo na zapuštěné bazény akce a určitě se vám nějaký za libí. Věřte to mu, že ty finance, které do bazénu vložíte se vám opravdu vyplatí. A vy ho nebudete muset schovávat každou zimu, aby se nepoškodil. To neznamená, že zapuštěný bazén péči po sezóně nepotřebuje. To určitě ano. Aby vám dlouho vydržel.

Categories: Služby