Masáž je v podstatě něco jako terapie. Masér se snaží vaše tělo nejen uvolnit, ale také zbavit bolesti. Tím, že působí tlakem na určité svaly, dokáže zmírnit bolest, stres, dokonce pomáhá zlepšovat krevní oběh. Takové masáže jsou pro naše tělo opravdu blahodárné.
relaxační masáž

Tuto skutečnost věděli lidé již v pravěku. V pravěku se lidé věnovali lovu, shánění potravy či stavbě obydlí. Při veškerých těchto činnostech hrozilo zranění téměř na každém rohu. Již pravěký člověk tedy přišel na to, že masáž je skvělý prostředek k léčení následků určitých úrazů. Přišel totiž na to, že když zraněnou oblast hněte a tře, zmírňuje tím svou bolest.
Masáží existuje velká spousta. Maséři provádějí klasické masáže, při které využívají různé formy tření a hnětení postižené oblasti těla, reflexní masáže zaměřující se na chodidla, kdy pomocí různých bodů dokážou odstraňovat bolesti téměř kdekoliv na těle.
masáž rukou
Aroma masáže
se zaměřují na klasickou masáž ve spojení s vonnými oleji. Dále můžeme zmínit například thajskou masáž, která spojuje prvky akupresury a jógy. Do oblasti masáží spadá rovněž například perličková koupel, jedná se o tzv. vodní masáž kombinující hydroterapii a masáž. Stačí si opravdu jen vybrat.
K masírování mohou být využívané různé nástroje a prostředky, které usnadňují klouzání rukou maséra po pokožce masírovaného. Jedná se například o mýdla, pudry, emulze, lihové či tukové masážní prostředky nebo gely.
vybavení lázní
Co je na masáží dále příjemné? Opravdový odpočinek. Přijdete do místnosti, která by měla být především čistá a voňavá. Většinou je laděná do příjemných uklidňujících barev, které navodí správnou atmosféru v místnosti. Lehnete si na velice pohodlné lehátko, kde se můžete plně svěřit do rukou maséra. V uších vám bude znít uklidňující melodie, vám postačí pouze zavřít oči, uklidnit se, na nic nemyslet a pouze odpočívat. Postupně ucítíte neskutečné uvolnění, které bude narůstat s tím, jak bude ustupovat stres z vašeho těla. Užijte si proto tuto chvíli na maximum. Věřte tomu, že z masérského salonu odejdete maximálně odpočinutí a určitě se budete rádi znovu a znovu vracet.

Categories: Služby