Jistě se někdo již ocitl v situaci, kdy se musel obrátit na specialistu nebo nějaké specializované prostředí. Já taky nebyla výjimkou a několikrát jsem se musela obrátit na havarijní služby https://www.kanalizace-instalateri.cz/. Byla jsem ráda, jak mi rychle dokázali pomoci a já ani zbytečně neztrácela čas. Tehdy jsem spěchala na pracovní schůzku. Bohužel mou hloupostí jsem přehlédla značku a nabourala jsem do značky.

Všechno se dá vyřešit v klidu

Sice jsem byla úplně v pořádku, ale odneslo to auto a již zmíněná značka. Byla jsem upřímně v šoku. Nikdy se mi nic podobného nestalo, když tedy pominu najeté auto v rybníku, co se mi stalo, když jsem měla čerstvý řidičský průkaz. To by taky dalo na dlouhý příběh. No nic. Když jsem se ze šoku vzpamatovala, zavolala jsem si pomoc, aby mi s autem pomohli. Byla jsem ráda, když mi paní v telefonu řekla, že se mám uklidnit, a že za chvíli přijede na určené místo pomoc, aby mi pomohla. Byla jsem té paní opravdu moc vděčná. A měla pravdu. Ani na za dvacet minut byla pomoc u mě. Přijela samozřejmě i policie, kteří všechno řádně popsali a vyslechli mě. Byla jsem už i trochu klidnější, protože všichni zúčastnění byli velmi milí, což mi na klidu jen přidávalo.

Havarijní služba vše zdokumentuje a vy nepřijdete o peníze

Během hodiny bylo všechno řádně zdokumentované a já si zavolala taxi, aby mě odvezl domů. Na schůzku v práci jsem už opravdu neměla chuť a náladu. Doma jsem tedy zavolala do práce a vysvětlila svou nešťastnou událost. Naštěstí můj šéf je skvělý a všechno chápal. Měla jsme tedy den volna, abych měla čas si pořádně odpočinout a zavolat rodině, abych se jim svěřila. Druhý den mi bylo už o dost lépe a já se do práce těšila. Auto jsem neměla samozřejmě k dispozici, a tak jsem jela taxíkem, je to bezpečnější. Ale byla jsem opravdu mile překvapena profesionalitou a rychlostí havarijní služby. Pokud vás to zajímá, můžete se podívat i sem na náš web.

Categories: Internet