Toužíte po krásné rostlině konopí, která bude silná a dá vám základ například pro léčivou mast? Pokud pro tyto účely hledáte opravdu kvalitní semena, budete potřebovat obchod, který má s prodejem a celkově distribucí těchto produktů zkušenosti. Ačkoliv si možná myslíte, že prodávat tyto produkty je zcela jednoduché, není tomu tak. Aby mohl být prodej kvalitní, musí sám prodejce znát problematiku semen marihuany a dle toho vybírat produkty, které nabídne dále.

Každá rostlina je jiná

Kromě kvality jednotlivých semínek je zde také otázka požadavků zákazníka. Každý má totiž o něco jiné chutě nebo požadavky, což se promítne i na rostlině, kterou chce pěstovat. Pokud je vaším zájmem pěstovat Cannabis Sativa a nikoliv Indica, určitě oceníte radu odborníka. Především ti méně zkušenější se mohou jednoduše v oblasti výběru těchto produktů ztratit, a proto oceníte radu odborníka, která vás navede na tu správnou cestu. Při výběru je totiž nutné zahrnout hned několik faktorů:

Volba typu semena – samonakvétací, feminizovaná, regular
Značka – Bulldog Seeds, Dutch Passion, Kannabia Seeds, Serious Seeds
Poměr Sativa/Indica
Požadovaná výška rostliny
Doba květu rostliny
Výnos
Obsah kanabidiolů (CBD)

Jak můžete vidět, výběr je ovlivňovat skutečně mnohými faktory, a proto není dobré jít do této nabídky s tím, že si zkrátka něco vyberete. Alespoň základní znalost je naprosto nutná, neboť jen díky tomu si vyberete produkt, který vám umožní vypěstovat silnou rostlinu, která vám dá přesně to, co po ni budete požadovat.

Kvalitní Seeds Shop je tu pro vás, a proto si stačí vybrat v bohatém sortimentu různých značek, z nichž některé jsou až legendární, některé naopak mladé a ambiciózní. Uvidíte, že vybírat je opravdu z čeho, a proto si můžete vytvořit i svou vlastní sbírku rostlin konopí a pozorovat, kterým se u vás daří nejvíce.

Categories: Nákupy