Ještě stále máte v paměti ten hezký den, kdy jste se zasnoubili. Žádost o ruku je velmi romantickým a intimním okamžikem, který si dvojice zapamatuje na celý život. Od zásnub by neměl uplynout více než rok a měla by se konat svatba. Bude tomu tak i ve vašem případě. Celý rok plánujete a organizujete, vybíráte a zařizujete. Rozhodli jste se uspořádat velkou svatbu, na kterou chcete pozvat všechny členy vaší rodiny, přátelé i kolegy ze zaměstnání.

Tu nejdůležitější a nejkrásnější povinnost už jste splnili. Nevěsta si vybrala nádherné svatební šaty. Druhou významnou povinností je vybrat symbol vaší lásky a slibu, který jste si dali. Vybrat prstýnky, které si ve svatební den vzájemně vyměníte, není snadným úkolem. Měly by být ve stejném provedení, měly by se líbit vám oběma, měly by být odolné, aby dokázaly čelit každodenním nástrahám, když je nesundáte z rukou. Slib, který si dáváte, má velkou váhu a prstýnky jsou jeho symbolem. Ať i ony jsou hodnotné, stejně jako závazek na celý život.

Jaké provedení zvolit?

Ačkoliv jsou v současné době moderní nejrůznější kovy a seženete prstýnky z chirurgické oceli za jednu nebo dvě stokoruny, toto není šperk, který by měl symbolizovat hodnotu vašeho slibu. Zůstaňte u drahých kovů, a pokud se vám nelíbí klasické provedení ze žlutého zlata, můžete zvolit i jinou alternativu. Prohlédněte si kolekci snubní prsteny bílé zlato. Bílé zlato působí velmi moderně a dá se kombinovat s celou řadou ostatních šperků. Jedná se o provedení, které je velmi odolné a při správné péči vám vydrží krásné po dlouhá léta. Zbývá jen vybrat si konkrétní vzor. V kolekci je nespočet modelů, můžete volit stejné provedení prstenu pro ženicha i pro nevěstu, nebo ten dámský nechat ozdobit kamínky. Dokonce si můžete nechat zhotovit prsteny i zcela podle vašeho vlastního návrhu. Takový originální šperk, nebude mít nikdo jiný!

Categories: Móda