Vymlouvat se pořád dokola, že máte dost své práce, která vás ubíjí a pořád vám v ní přibývá jen povinností, nemůžete. Pokud víte, že chvilka volna – ve prospěch všech, by vás postavila opět na nohy, nepřemýšlejte dlouho a dopřejte si ji! Jistě se k vám už donesla informace o erotických masáží, které jsou přesně tím, co lidi vyhledávají, pokud potřebují odpočinek a trochu (nebo více) potěšení.
hlava brunety.jpg

Neostýchejte se, nebudete tam jediní

V případě, že vám váš stud nedovolí se ke dveřím, za kterých se schovává tajemství smyslné masáže, ani jen přiblížit, musíte zahodit všechny předsudky a obavy. V žádném případě nebudete jediným zákazníkem tohoto erotického potěšení, po kterém doma s touhou prahnete. Buďte mužem/ženou, kteří vědí, že intimita, erotika, lidské teplo a doteky, nejsou nic pohoršujícího, ale právě naopak – blahem pro váš život, který se i díky této zkušenosti mnohem více naplní.

Rádi prožíváte orgasmus? Tak jste na správném místě!

Principem erotické masáže je i to, aby byl její konec pořád v doprovodu smyslnosti a procítění daných chvil. To znamená, že po ukončení masáže máte možnost prožít orgasmus, který má nejen delší dobu trvání, ale i „páru“ už jen díky profesionálnímu přístupu dané masérky. Uvědomte si, že ona bude váš kouč ve světě, který neznáte a naučí vás vnímat celý prožitek intimity a slasti tak, jak nikdo jiný předtím. Je k tomu vyškolená a moc dobře ví, co na vás bude zabírat. Není vám však k dispozici na užívání sexuálních praktik, na to pamatujte. Na ně si budete muset počkat až doma – se svým protějškem.
červený korzet.jpg
Před každou masáží je možné předem zkonzultovat vaše představy a přání o jejím průběhu. Pokud máte nějaké speciální požadavky, salón se vám je bude snažit určitě splnit, a to co nejvíce dopodrobna. Musí se však ubírat profesionálním směrem a nevztahovat se na žádné sexuchtivé myšlenky ani hrátky s vaší masérkou, kterou si mimochodem můžete vybrat sám bez toho, aby vám ji přidělil salón.

Categories: Nezařazené