Už jste nebyli na kontrole s vaším chrupem, ani nepamatujete? Tak to je velká chyba, kterou byste měli urychleně napravit a objednat se. Využijte pravidelných preventivních stomatologických prohlídek, na které máte nárok a které zdravotní pojišťovna proplácí 2x do roka. Předejdete tak velkým problémům, které by mohly nastat, pokud byste si váš chrup nenechali zkontrolovat.

zubař

Máte chrup plný nevzhledných amalgámových plomb, které už něco pamatují? Tak neotálejte s jejich výměnou a nechte si místo nich dát bílé, modernější a vzhledově přijatelnější plomby. Pak už se nebudete muset stydět za váš úsměv plný amalgámu, ale rádi se budete na svět usmívat s novými bílými plombami.
Trápí vás pigmentové skvrny nebo nevzhledný zubní kámen? Navštivte naši ordinaci a zajděte si k nám na profesionální dentální hygienu, na které vám váš chrup vyčistíme a zbavíme ho nevzhledného zubního kamene a dalších nežádoucích pigmentových skvrn, které vznikají nejčastěji v souvislosti s pitím čaje, kouřením a s dalšími vlivy. A to rychle a bezbolestně, takže se nemáte vůbec čeho obávat. Stačí se jen objednat na dentální hygienu a je to.

NABÍZENÉ SLUŽBY
Ať už potřebujete využít jakýchkoliv stomatologických služeb, naše nabídka je opravdu široká.
Nestyďte se za vaše problémy s chrupem a neoddalujte jejich řešení.

lékař zubař

Profesionální přístup a kvalitní péče
Navštivte zubaře liberec ve stomatologické ordinaci, ve které se vám dostane špičkové kvalitní péče a vlídného profesionálního přístupu. Díky tomu už tak nebudete muset mít z návštěv stomatologa strach, ale naopak zjistíte, že se vůbec nemáte čeho obávat a že jedině pravidelnými stomatologickými prohlídkami a včasným řešením problémů s vaším chrupem předejdete nepříjemným problémům s chrupem a dásněmi do budoucna. Neoddalujte návštěvu u stomatologa – zuby máte jen jedny.

Categories: Služby