Vy máte své zaměstnání, viďte? A nechal byste do svých kompetencí fušovat laika? Myslíte si, že by to zvládnul stejně tak kvalitně, jako Vy? Odpověď je jasná. Ani nemusíte odpovídat.

Tak vysvětlete, proč si se svými bolestivými hemeroidy nezajdete k odbornému lékaři ?

· Proč se necháte ovlivňovat babskými radami a postupy léčby?
· Proč naprosto dobrovolně trpíte bolestmi, které s sebou zlaté žíly nesou?
· Bojíte se snad něčeho?
· Nebo se stydíte? Před kým?

zoufalá bolest

Před odbornými lékaři, kteří berou jednotlivé části těla, jako Vy své součástky do strojů? Vaše tělo je, jako stroj, který musí mít všechny součásti dobře seřízené. Však to víte sám nejlépe. I Vy dokážete takový stroj opravit. Úplně stejně, jako lékaři ten svůj. Respektive Váš – Vaše tělo. A že jde o místo intimní? To se ale přece nedá nic dělat? I stroj má svá intimní místa. Jen Vy, jako jeho opravář, je nevnímáte. Rozumíte, co tím chtěl básník říci? Nějaký stud nemůže hrát hlavní úlohu v tom, že se na odborníka vykašlete a začnete léčbu svých bolestivých hemeroidů sám. Jen s vědomostmi ze základní školy. To přece nejde. Můžete si ublížit víc, než bude zdrávo!

lidské vnitřnosti

Takže se uchystejte k tomu, abyste co nejdříve navštívil odborného lékaře, který Váš bolestivý problém okamžitě napraví. Není důvod otálet, protože si odkládáním návštěvy můžete přivodit komplikace, o které jistě nestojíte. Mohou se nabalit další problémy, které léčbu hemeroidů mohou prodloužit. Nebo si snad chcete poležet v nemocnici po nepříjemném operativním zákroku? Potom se na odbornou léčbu nespoléhejte. Ale ne. To by přece nikdo sám a naprosto dobrovolně nepřipustil, aby nechal zdravotní problém vyhrotit do krize.

Nějaké diskuze o tom, zda navštívit odborného lékaře, nebo ne, jen zdržují a hlavně prodlužují bolestivý čas, který intenzivně prožíváte, není-liž pravda? Takové diskuze jsou v tuto chvíli plytké. Proto bychom jich měli zanechat. Proto byste měl okamžitě odborného lékaře vyhledat a nechat si od bolestivých hemeroidů ulevit.

Categories: Služby