Při vybavování vlastních pracovních prostor myslete především na příjemnost a praktičnost, která vám vždy umožní pohodovou pracovní dobu. Zejména výběr místa stolu a sezení je velmi důležitý, protože je zároveň místem, kde trávíte nejvíce času v práci. Vyberte si právě takovou pracovní plochu, která vám umožní větší místo na odkládání písemností a dovolí vám zároveň systematické a přehledné uspořádání. Myslete také na materiál, který by měl pohledově korespondovat s celkovým designem interiéru. Obklopujete-li se rádi dřevem, určitě dejte přednost přirozenému přírodnímu řešení.

stůl, počítač, klávesnice, myš

Můžete si vybrat například mezi obyčejnými i kancelářskými stoly rohovými

Toto řešení si zejménav posledních letech získalo na velké oblibě. Pokud se jedná o provedení, výrobci používají i ergonomické řešení posazení, aby se pracovník u stolu cítil ještě více přirozeněji a pohodlněji.

Samotné stolové desky jsou vyrobeny z různých dřevěných materiálů, včetně laminované dřevotřísky, většinou o tloušťce 25 – 30 mm a opatřeny bývají na hranách odolnou plastovou páskou ABS.

Také dolní krycí panely jsou vyrobeny z masivu či laminované dřevotřísky, stejně tak jsou opatřeny se stran odolnou plastovou ABS hranou. Kabelové průchody umožňují šikovné svedení kabelových rozvodů pod stolovou desku a k zásuvkám pod stolem.

tablet, mobil, hodinky

Chcete nábytek přesně na míru vašim potřebám?

Pokud máte už předem jasné, že byste raději vybavení pracoviště přesně na míru, u nás rozhodně naleznete přesně to, co hledáte.

Stačí jen:
– vybrat si ten pravý dezén či materiál
(možnosti jsou například: akát světlý, barva – bílá, šedá, grafitová, bříza, buk, divoká hruška, dub – antracit, přírodní, mořený, tmavý, šedý, javor – merano, ořech – tmavý ořech, třešeň, višeň, wenge
– zadat rozměry budoucího nábytku
– spočítat si cenu podle kalkulátoru
– a nakonec si objednat nábytek on-line

Vybrali jste si a už se těšíte na hotový nábytek? Nebo ještě přemýšlíte, jaká nábytek vlastně zvolíte? Zkuste třeba i variantu kancelářský stůl rohový, který dá vašemu pracovišti další rozměr a výraznější prostor pro členění věci na pracovní desce.

Categories: Ženy