My jsme prostě za ta léta zvyklí na malé a ještě menší prostory. A to jak k bydlení, tak i na úřadech. Pak se nám dostane pod ruce prostor jedné místnosti, jako jeden panelákový byt, a jsme ze všeho celí nervózní!

Jak jen takovou místnost zařídit?

Pokud byste chtěli místnost zařídit klasickým způsobem, pak byste museli do jejího prostoru umístit obrovskou sedací soupravu, obrovskou obývací stěnu, obrovský konferenční stolek. Nebo stůl? Hm, tak takhle nikdy!bydlení

Přece celý ten krásný prostor nezaplácnete tak, aby v něm nebylo dýchatelno. Naučte se nechat prostor vyniknout. Sestavte nábytek tak, abyste se v něm neumačkali.

Proč byste nemohli sestavit sedací soupravu tak, že pořídíte dvě dvojsedadlové proti sobě? Ze všech stran se na své místo jednoduše a snadno dostanete, aniž byste museli nějakého sedícího přelézat!

Je-li Vaše rodina rozvětvená, přidejte taburety, nebo křesla. Anebo ještě jednu dvojsedadlovou ve stejném designu. Vždyť místo na takové experimenty máte! Konferenční stolek pak může být ve tvaru čtverce.byt

A chcete-li mít ve stejném designu i ostatní sezení v domě, pak si je opět poskládejte z dílů, které Vám sektorové sedací soupravy poskytují.

· Vyplňte mezeru ve vstupní hale.
· Přidejte odpočinkový kout do ložnice.
· Rozdělte spací prostor od prostoru učebního v pokoji dětském.
· Nebojte se využít roh místnosti s lampou ke čtení.

Těch možností využít variabilitu sedacích souprav je nepřeberné množství. A to samozřejmě mluvíme jen o soukromém sektoru.

Ve firemních prostorách je to velmi podobné.

Ať už se jedná o prostor pro zaměstnance, nebo pro obchodní partnery, vždycky je tu možnost kombinace místa k sezení. U sektorových sedacích souprav je možnost kombinace velkou výhodou!

Nebojte se proto experimentovat s kusy nábytku nejen v domácím prostředí, ale i v prostředí pracovním.

Categories: Dům a byt