Jak udělat z tradičního dárku něco netradičního? Snadno.

Když se chystáme jít popřát někomu, pro nějž nejsme schopni vymyslet nějaký konkrétnější dárek, přineseme láhev dobrého pití, čokoládu, nebo třeba poukaz na nákup. Tyto dárky nejsou nikdy od věci, protože vždy najdou své využití, a tak jimi nelze zklamat. Co je ale trochu ozvláštnit, a najít pro ně lepší alternativy?

Alkohol

Těžko přesně určit, odkdy se stal alkohol volbou pro dárek, ale jeho využití je jasné. Ti kdo si rádi dají skleničku, jej okamžitě ocení, a ti kdo příliš nepijí, jím zase mohou pohostit návštěvu. Kvalitní alkohol se nezkazí, a tak si dříve, či později své využití najde. Pokud chceme ale ukázat, že nám na dané osobě skutečně záleží, a lahví alkoholu ji jen neodbýváme, můžeme vybrat nějaký lepší, zajímavý druh, který možná ještě obdarovávaný nepil. S hrdostí na naši zemi pak můžeme darovat právě českou kvalitu. Milovník whisky jistě rád ochutná výbornou českou Hammerhead whisky https://www.lihovarek.cz/znacka/hammer-head-whisky/, která má zajímavou historii, a výtečnou chuť. Každý degustátor rumu si pak vychutná Tuzemák River Dog, a pro ty, kdo si raději dají jemnější likér, je tu třeba Slovácký zázvor ze Skanzenu Modrá.

láhev a růže

Čokoláda

Jako dárek se pak také často používá čokoláda, na které si kdekdo rád smlsne, a když ne, vždy najde někoho, koho potěší víc. Pokud se však chcete vyhnout laciným a jednoduchým variantám známých značek z obchoďáku, vybírejte raději v čokoládovně. Těch je v naší zemi dost, a pokud nemáte žádnou v okolí, snadno můžete objednat z internetu. V mnoha vinotékách pak najdete i čokoládové koutky, ve kterých lze zakoupit například čokoládové nářadí, čokoládová motorka, a další druhy zajímavě a detailně propracované čokolády, která navíc i skvěle chutná.

srdcová bonboniéra

Poukazy

Co se poukazů týče, zapomeňte na ty nakupovací, a věnujte raději zážitek, který by si obdarovávaný sám nejspíš nekoupil. To neznamená, že máte dát seskok padákem tomu, kdo se bojí výšek. Můžete věnovat poukaz na masáž, kterou má v dojezdové vzdálenosti, na prohlídku vinných sklepů, či čehokoliv, co by jej mohlo zaujmout.

Categories: Nákupy