Myslíte si, že být ženou je těžké? Možná tomu v mnoha ohledech tak i je. Zejména v případě, kdy si najdete partnera, díky kterému se celý váš dosavadní život a režim změní v jeden zamotaný kolotoč, ze kterého by bylo zbabělé vystoupit. Obzvláště, pokud ho milujete a víte, že je ten pravý.
matka a dcera na lavičce

Zásadní informace – má děti!

Jestli jste potkala muže, který se zdá být ve všech ohledech báječným chlapem pro život, pravděpodobně budete hledat nějaký háček, který vaše dokonalé představy uzemní. Jestli vám však už řekl, že je otcem, pravděpodobně vám dal facku, která vás dokonale odhodila k zemi. Ale v čem je vlastně problém?
Skutečnost, že jste potkala muže, který je už tatínkem, vám může jenom pozitivně hrát do karet a váš vztah s ním posunout na vyšší úroveň. Díky tomu, že je táta, se z něho stalrozumný a zodpovědný chlap, který je připravený obětovat zbytečnosti na úkor spokojenosti jeho dětí. Připravte se však na to, že je potřeba, abyste se jim zalíbila.
žena s dredy

Macecha – povolání, které vám nikdo nezávidí

Postupem času se ve vašem vztahu může prolomit silné pouto, díky kterému zjistíte, že jste pro sebe stvoření. Jeho děti však s tímto rozhodnutím můžou mít zásadní problém. I když pro to nic neuděláte a budete se k nim chovat jako ke vlastním, vždy budete považovaná za mrchu, která jim rozvrátila rodinu a vzala poslední naději k tomu, že se jejich rodiče dají dohromady.
Musíte však být tolerantní vůči jejich stavu, kdy se snaží smířit s tím, že nemají oba rodiče vedle sebe a s péčí se naopak střídají. Neberte jejich negativní postoj k vám jako osobní záležitost, ale pouze jako období vzdoru, přes které se musí přenést a dospět, aby změnily názor.
S jejich výchovou to budete mít náročnější než jejich rodiče. Jako jejich macecha nemáte žádné právo na to, míchat se do jejich výchovy a něco jim zakazovat nebo jim v něčem bránit. Možná se s tím nebudete ztotožňovat, ale věřte, že se vás jejich chování netýká a musíte se držet stranou. Na vaše postřehy a nápady můžete upozornit vašeho partnera, ovšem konečné rozhodnutí, záleží pouze na něm.
Vaší prioritou je naopak udělat si s vašimi nevlastními dětmi dobrý vztah a získat si vůči nim důvěru, kdy v případě potíží – můžou přijít za vámi. Neměly by vás pokládat za nepřátele, ale za společníka, na kterého se můžou obrátit se vším, co potřebují.

Categories: Ženy