Za cvičením a posilováním nemusíte hned do fitness centra. I doma si můžete efektivně zacvičit a posílit svalstvo. A dokonce si vystačíte s jednou jedinou cvičební pomůckou v podobě posilovací odporové gumy. Můžete ji využívat jako nástroj k protažení, ale také k posilování různých částí těla. Její využití je opravdu rozmanité. Využít ji můžete také při rehabilitačním cvičení. V naší nabídce naleznete pouze a jen kvalitní a vysoce odolné odporové gumy, které vydrží opravdu všechno. Pořiďte si tuto pomůcku pro vaše domácí cvičení a posilování a dostaňte se po dlouhé zimě opět do té správné kondice.

Cvičení s touto pomůckou je velice jednoduché a hravě to zvládnete i vy sami doma. Jednoduše si ji s sebou také můžete vzít třeba ven a zacvičit si klidně i uprostřed přírody. Vzít si ji můžete opravdu kamkoliv, protože vám zabere minimum místa. Na výběr máte z více variant a také různé doplňky. Stačí jen vybrat vhodnou velikost a můžete začít cvičit a trénovat.

Různé druhy této cvičící pomůcky a další doplňky

– krátké provedení
– dlouhé provedení
– dva úchyty s ocelovou přezkou pro aplikaci na nohy nebo na zápěstí
– ručky pro větší pohodlí a variabilitu při cvičení

S touto šikovnou pomůckou na cvičení máte spousty možností, jak se různě protáhnout nebo posílit ochablé svalstvo. Je ideální pomůckou pro každodenní i občasný trénink. Kdykoliv budete mít doma chuť, prostě si zacvičíte a protáhnete se bez toho, abyste museli chodit do posilovny. Vypadá to sice jednoduše, ale i při cvičení s odporovou gumou se můžete pořádně zapotit a posílit svaly, ač to tak možná nevypadá. Můžete si dát pořádně do těla u vás doma nebo třeba v parku a dát si tak pořádný tréninkový program kdykoliv jen máte chuť na pořádné posilování nebo protažení.

Categories: Nákupy