procenta, siluety lidí

Ještě pořád i v dnešní době je velká spousta lidí zvyklá důvěřovat pouze bankám. Je pravdou, že na našem trhu je čím dál více bank, ale také přibývá čím dál více nebankovních společností. Také je pravdou, že některé z těchto nebankovních společností nejednají fair. Toho se u nás nemusíte bát. My Vám všechno vysvětlíme hned na začátku a nebudeme na Vás zkoušet žádné skryté zbytečné poplatky či platby předem a podobně.

Naše nebankovní americká hypotéka je tu opravdu pro všechny občany naší republiky, kteří dosáhli věku osmnácti let. Na rozdíl od banky po Vás nepožadujeme doložení Vašich příjmů a také si Vás neprověřujeme v bankovním ani nebankovním registru. Pro nás jsou všechny tyto informace nepodstatné a nedůležité. Pro získání naší půjčky potřebujete pouze zástavu v podobě nemovitosti a pár minut času. Pokud nevlastníte nemovitost, můžete využít tak zvaného ručitele, který bude za Vaši půjčku ručit svou nemovitostí.

lidi, komínky peněz

Jak tedy vidíte, vyřídit naši nebankovní americkou hypotéku je rychlé, snadné a také výhodné, protože kromě toho, že Vás neobtěžujeme dokládáním zbytečných dokumentů, tak Vám také nabízíme velmi výhodný úrok a nízké splátky s možností splácení až na třicet let a to nesmíme zapomenout možnost předčasného splacení kdykoliv v průběhu Vaší půjčky a to naprosto zdarma bez jakýchkoliv sankcí či poplatků.

K získání naší americké hypotéky Vám stačí opravdu jen pár minut času u počítače, kde vyplníte náš formulář a poté pár minut na telefonu, kdy s Vámi náš pracovník dojedná podmínky. Schválení naší půjčky trvá jen jeden den, takže už do jednoho dne mohou být Vaše finanční problémy minulostí. A navíc díky tomu, že naše půjčka je bezúčelová je možné ji využít prakticky na cokoliv. I když název hypotéka napovídá, že jde o úvěr na bydlení, není tomu tak. Nabyté peníze můžete využít nejen na pořízení nemovitosti nebo na její opravu, ale také třeba na pořízení motorového člunu či motorky nebo k zaplacení jiné půjčky a dokonce k vyřešení exekuce.

Categories: Peníze