Samozřejmě móda je nezbytnou součástí různých sportovních aktivit. Nejen ženy chtějí být šik stále a všude .

Samozřejmě i muži a děti se oblékají podle posledních trendů v módě, i když dost často nemají takové nadšení a pochopení právě pro ženy, které milují módu a sledují módní trendy. Tato vášeň rodičů se často podepisuje samozřejmě i na oblečení dětí, které jsou často stejně trendy a in jako jejich rodiče.

závodní plavec

Často pak rodiče udělají chybu, když chtějí děti oblékat podle módy i na kroužky a jiné pohybové či umělecké aktivity, děti se pak necítí dobře a někdy si i připadají trapně, když mají nevhodné oděvy. Vezměte si třeba, jak strašně speciální oděvy mají krasobruslaři, gymnasté, tanečníci či lyžaři nebo hokejisté. K čemu tedy přihlížet, když vybíráte dítěti správné oblečení a obuv. Samozřejmě se to týká i dospělých, tedy zvažujte následující i sami pro sebe.

posilování břicha

1. Kde aktivita probíhá

Je důležité si nejprve uvědomit, že musíme vědět, jestli aktivita probíhá na kopci nebo v tělocvičně. To je první důležitá indicie, která nás povede k výběru oblečení.

2. Jaká je teplota v dané oblasti/místnosti

Cvičí vaše dítě či vy ve vyhřáté tělocvičně, fitness centru nebo bruslíte v mrazivém zimním stadionu nebo v bazénu?
free lyžování

3. Jak je aktivita fyzicky náročná

Při aktivitě sedíte spíše v klidu a děláte pomalé pohyby nebo se hýbete tak, že se zapotíte. Pokud se hýbete velmi intenzivně a trénujete třeba venku, je potřeba počítat s tím, že se budete potřebovat svlékat, protože se brzy rozpohybujete a bude vám vedro.

4. Mění se v rámci tréninku prostředí

Pokud část tréninku třeba probíhá v tělocvičně, následně na ledě, následně zase v tělocvičně, je potřeba mít k dispozici několik obleků, které můžete měnit.

5. Jaký je povrch v dané oblasti

Určitě nezapomínejte, že nejen fotbalisté mají různé boty při hře v hale či na hřišti nebo na umělé trávě, ale stejně tak plavci nemají žádné boty nebo potřebují naopak ploutve a tak dále.

Všechny informace ohledně oblečení by vám však vždy měl říct váš trenér či vedoucí kurzu. Nebojte se ptát!

Categories: Nákupy