Takhle dieta je opravdu speciální v tom, že nemusíte vůbec nic dělat fyzicky. Nemusíte začít sportovat. Je nám jasné, že někteří jsou na tohle prostě už starší, mají problémy s koleny a klouby, bolestí zad, vysokým krevním tlakem a podobně. Tohle jsou klasické projevy obezity, které se mohou takhle podepsat na vašem zdraví a je nám jasné, že nemůžete začít běhat. Nemáte na to čas a ani energii a klouby by trpěly. Tahle bílkovinná dieta je ale založena na takovém principu, že nemusíte vůbec nic dělat, jenom dodržovat správnou stravu, kterou vám my povolíme.

snížená hmotnosthttp://ona.idnes.cz/s-vysokym-krevnim-tlakem-zapomente-na-sul-aneb-nejvetsi-myty-o-hypertenzi-1uf-/zdravi.aspx%3Fc%3DA100517_111329_zdravi_bad 59%;“>

Součástí takového plánu jsou i speciální jídla od nás, které jsou na proteinové bázi, takže jsou plné všech možných minerálů, stopových prvků a hlavně bílkovin. Takhle bílkovinná dieta funguje na principu navození ketózy a ta se ve vašem těle navodí jen za předpokladu, že budete dodržovat opravdu přísně výživu tak, že vynecháte sacharidy a tuky, ale tohle hlídat v běžné stravě, když kolikrát ani nemáte dostupné nutriční hodnoty, tak to je obtížní. Proto máme speciální prodietix jídla, které to všechno za vás vyřeší.

Spokojenost

Vy budete spokojení, protože uvidíte brzy výsledky, což je mnohokrát důvod, proč většinu stravovacích režimů nedodržíte, protož nevidíte výsledky. U tohoto druhu se toho bát nemusíte, protože už po třech dnech navození ketózy bude vaše tělo pracovat na maximum a budete shazovat tuky.

zdravá váha

Jakmile si po týdnu stoupnete na váhu, tak uvidíte váhový úbytek a co je na tom všem nejlepší je to, že ty kila, co jste shodili, byl čistý tuk a ne svaly, jak je tomu mnohokrát u ostatních diet. Takhle to budete mít všechno opravdu podchycen a neuděláte žádnou chybu, protože my vám dáme všechny informace a plány. Vyfoťte se před a po, abyste viděli rozdíl. Podívejte se i na ostatní příběhy a nechte se inspirovat na základě pravdivých příběhů.

Categories: Ženy