.


Takhle dieta je opravdu speciální v tom, že nemusíte vůbec nic dělat fyzicky. Nemusíte začít sportovat. Je nám jasné, že někteří jsou na tohle prostě už starší, mají problémy s koleny a klouby, bolestí zad, vysokým krevním tlakem a podobně. Tohle jsou klasické projevy obezity, které se mohou takhle podepsat na vašem zdraví a je nám jasné, že nemůžete začít běhat. Nemáte na to čas a ani energii a klouby by trpěly. Tahle bílkovinná dieta je ale založena na takovém principu, že nemusíte vůbec nic dělat, jenom dodržovat správnou stravu, kterou vám my povolíme.

snížená hmotnosthttp://ona.idnes.cz/s-vysokym-krevnim-tlakem-zapomente-na-sul-aneb-nejvetsi-myty-o-hypert 425px;“>

Součástí takového plánu jsou i speciální jídla od nás, které jsou na proteinové bázi, takže jsou plné všech možných minerálů, stopových prvků a hlavně bílkovin. Takhle bílkovinná dieta funguje na principu navození ketózy a ta se ve vašem těle navodí jen za předpokladu, že budete dodržovat opravdu přísně výživu tak, že vynecháte sacharidy a tuky, ale tohle hlídat v běžné stravě, když kolikrát ani nemáte dostupné nutriční hodnoty, tak to je obtížní. Proto máme speciální prodietix jídla, které to všechno za vás vyřeší.

.

Spokojenost

Vy budete spokojení, protože uvidíte brzy výsledky, což je mnohokrát důvod, proč většinu stravovacích režimů nedodržíte, protož nevidíte výsledky. U tohoto druhu se toho bát nemusíte, protože už po třech dnech navození ketózy bude vaše tělo pracovat na maximum a budete shazovat tuky.

zdravá váha

Jakmile si po týdnu stoupnete na váhu, tak uvidíte váhový úbytek a co je na tom všem nejlepší je to, že ty kila, co jste shodili, byl čistý tuk a ne svaly, jak je tomu mnohokrát u ostatních diet. Takhle to budete mít všechno opravdu podchycen a neuděláte žádnou chybu, protože my vám dáme všechny informace a plány. Vyfoťte se před a po, abyste viděli rozdíl. Podívejte se i na ostatní příběhy a nechte se inspirovat na základě pravdivých příběhů.

Bílkovinná dieta
4.5 (90%)2
.
Categories: Ženy