Také vás někdy bolí celé tělo a nejste schopni nic dělat, jen se válet v posteli nebo v křesle? Stává se vám, že se unavíte po celodenní lopotě, po práci a pohybu ve městě, ž pak nemáte náladu ani na vlastní záliby? Pak by vám mohla pomoci trampolína.

Nálada na bodu mrazu

O trampolínách se traduje, že zlepšují náladu. Jak je možné, že docela naivní hopsání může vylepšit celý den a zmírnit psychická traumata? Za všechno mohou endorfiny a svérázný styl pohybu. Skákání velmi rychle uvolňuje hormony štěstí do krve a ty vytlačují hormony stresové. Stačí docela krátká doba intenzivního cvičení, a už po několika minutách se dostavují výsledky.

děti na trampolíně

Pokud takto skáčete pravidelně, každý den, a nemusíte lámat rekordy v Guinnesově knize rekordů, klidně skákejte jen pět minut, zjistíte, jak se začne zlepšovat vaše fyzická kondice, psychická odolnost, síla a rozhodnost. Zjistíte, že snáze čelíte každodennímu tlaku a snáze také můžete změnit životní styl k lepšímu, můžete na sobě zapracovat, co se týče stravy i tělesného pohybu, spánku a odpočinku a možná, že budete i celkově zdravější.

muž na trampolíně

Chodidla

Tolik opomíjená část těla. Někteří lidé je považují za pouhé „pahýly“ k uskutečnění pěšího pohybu, rozhodně v nich nevidí nic úžasného. Přitom jsou natolik důležitá, že si pozornost opravdu zaslouží. Jestliže vám totiž lékař diagnostikuje plochou nohu, anebo jste sami pojali podezření, může vám to výrazně zkomplikovat život v mnoha směrech. Můžete mít problémy a silné bolesti páteře a kloubů dolních končetin, může se u vás projevit celkově vadné držení těla, můžete mít obtíže s trávením, zácpou, detoxikací, buněčnou regenerací, imunitním a lymfatickým systémem.

Skákání na trampolíně 366 https://www.goodjump.cz/trampolina-366-cm-s-ochrannou-siti však všechno může změnit, je známo, že právě tento pohyb (podmínkou je cvičit naboso bez bot i ponožek) stabilizuje nožní klenbu a pomáhá ji znovu utvářet tím, že posiluje svaly chodidel v plném rozsahu.

Categories: Nákupy